Business travel

OK-TOURS, to je záruka kvality a profesionality služeb pro firemní zákazníky, již od roku 1990 v České republice.

OK-TOURS je již od roku 1992 akreditovanou agenturou Mezinárodní asociace leteckých přepravců IATA se zaměřením na prodej letenek a na komplexní zajišťování služebních cest pro korporátní zákazníky.

Hledáte spolehlivého partnera, který by pro vaší společnost zajišťoval cestovní služby? Chcete vyhlásit výběrové řízení a nevíte koho oslovit?

Oddělení Business Travel & Outgoing společnosti OK-TOURS vám nabízí zajišťování komplexních cestovních služeb:

Letenky

Nahoru

 

Hotelové ubytování

Víte, že správnou a včasnou rezervací můžete ušetřit i 40% z běžné ceny ubytování? Nabízíme Vám program maximálních úspor. Pro další informace o naší hotelové nabídce klikněte >>> zde <<<. Jsme připraveni pro Vás rezervovat hotelové ubytování v celém světě přímo v některém z našich rezervačních systémů nebo přes naše zahraniční partnery. Nezáleží na tom jestli potřebujete zajistit ubytování v Evropě nebo v některé exotické zemi, kontaktujte nás včas. Rádi Vám předložíme nezávaznou nabídku ubytování. Rezervaci je možné předplatit u OK-TOURS tzv. "na fakturu."

Nahoru

 

Zapůjčení vozidla

Jsme připraveni pro Vás rezervovat vozidlo v renomovaných autopůjčovnách v celém světě. Rezervaci je možné předplatit u OK-TOURS na fakturu.

Nahoru

 

Doprovodné cestovní služby v zahraničí

Nahoru

 

Cestovní služby pro firmy v rámci České republiky

OK-TOURS je současně významným incomingovým touroperátorem v rámci České republiky. Naše společnost přímo vlastní, nebo spoluvlastní řadu hotelů v regionu. Pro naše firemní klienty jsme připraveni zajistit cestovní služby v Praze i v celé ČR.

Nahoru

 

Incentivní zájezdy pro firmy do celého světa

Pro naše firemní klienty jsme připraveni kompletně zajistit incentivní skupinový zájezd vytvořený "na klíč" zahrnující mimo jiné tyto služby:

Díky zážitkům dosáhnete více...

Anglické slovo incentive se do češtiny překládá nejčastěji jako podnět, stimul, podněcující, stimulující. V posledních deseti letech nastaly výrazné změny ve fungování podniků i změny životního stylu zaměstnanců. V motivaci dnešních zaměstnanců hraje stále větší roli nepeněžní ocenění a uznání, kamarádský pracovní kolektiv, stejně jako vztahy mezi podřízenými a nadřízenými. Úkolem incentivní turistiky je právě uspokojovaní a stmelovaní všech těchto požadavků.

Spojte příjemné s užitečným

Potřebujete zajistit služby spojené se školením zaměstnanců či prodejců? Máte nový produkt který chcete prezentovat svým obchodním partnerům? Chcete zajistit odborný program či exkurzi vašich odborníků u zahraničních partnerů? Rádi Vám tyto služby zajistíme. Využijte našich zkušeností a spojte pracovní pobyt s doprovodným programem.

Pyramidy v Mexiku, pláže jižního Thajska, safari v Jižní Africe, golf na Floridě aj.

Nechte se inspirovat - nemáte-li sami přesnou představu o místě nebo programu incentivního zájezdu - nechte to na nás. Stačí nás informovat o přibližném počtu a případně i složení, a alespoň orientačně o rozpočtu na plánovanou akci, a my vám zpracujeme několik alternativních scénářů, mezi kterými si jistě vyberete. Většinu incentivních destinací ve světě osobně známe.

Nahoru

 

Garantované výhody spolupráce s OK-TOURS

Nabízíme firemním zákazníkům následující formy účtování poplatků a úhrady za poskytnuté služby související s prodejem leteckých přepravních dokladů:

Důkladnou průběžnou analýzou potřeb klienta dokážeme optimalizovat cestovní náklady. Základní nástroje Account Managementu pro korporátní zákazníky jsou:

Naši klienti oceňují při spolupráci s OK-TOURS mimo jiné:

Nahoru

Kontakt

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte.

Nahoru