OK-TOURS, to je záruka kvality a profesionality služeb pro firemní zákazníky, již od roku 1990 v České republice.

OK-TOURS je již od roku 1992 akreditovanou agenturou Mezinárodní asociace leteckých přepravců IATA se zaměřením na prodej letenek a na komplexní zajišťování služebních cest pro korporátní zákazníky.

Hledáte spolehlivého partnera, který by pro vaší společnost zajišťoval cestovní služby? Chcete vyhlásit výběrové řízení a nevíte koho oslovit?

Oddělení Business Travel & Outgoing společnosti OK-TOURS vám nabízí zajišťování komplexních cestovních služeb:

Letenky

Letenky na pravidelných linkách tzv. síťových leteckých společností celého světa (globální distribuční systém Galileo)
Letenky na lety low cost leteckých společností
Speciální charterové lety na zakázku

Hotelové ubytování

Víte, že správnou a včasnou rezervací můžete ušetřit i 40% z běžné ceny ubytování? Nabízíme Vám program maximálních úspor. Pro další informace o naší hotelové nabídce klikněte >>> zde <<<. Jsme připraveni pro Vás rezervovat hotelové ubytování v celém světě přímo v některém z našich rezervačních systémů nebo přes naše zahraniční partnery. Nezáleží na tom jestli potřebujete zajistit ubytování v Evropě nebo v některé exotické zemi, kontaktujte nás včas. Rádi Vám předložíme nezávaznou nabídku ubytování.Rezervaci je možné předplatit u OK-TOURS tzv. "na fakturu."

Zapůjčení vozidla

Jsme připraveni pro Vás rezervovat vozidlo v renomovaných autopůjčovnách v celém světě. Rezervaci je možné předplatit u OK-TOURS na fakturu.

Doprovodné cestovní služby v zahraničí

Cestovní služby pro firmy v rámci České republiky

OK-TOURS je současně významným incomingovým touroperátorem v rámci České republiky. Naše společnost přímo vlastní, nebo spoluvlastní řadu hotelů v regionu. Pro naše firemní klienty jsme připraveni zajistit cestovní služby v Praze i v celé ČR.

Incentivní zájezdy pro firmy do celého světa

  Pro naše firemní klienty jsme připraveni kompletně zajistit incentivní skupinový zájezd vytvořený "na klíč" zahrnující mimo jiné tyto služby:

Doprovodný společenský, sportovní, turistický nebo kulturní program

Díky zážitkům dosáhnete více...

Anglické slovo incentive se do češtiny překládá nejčastěji jako podnět, stimul, podněcující, stimulující. V posledních deseti letech nastaly výrazné změny ve fungování podniků i změny životního stylu zaměstnanců. V motivaci dnešních zaměstnanců hraje stále větší roli nepeněžní ocenění a uznání, kamarádský pracovní kolektiv, stejně jako vztahy mezi podřízenými a nadřízenými. Úkolem incentivní turistiky je právě uspokojovaní a stmelovaní všech těchto požadavků.

Spojte příjemné s užitečným

Potřebujete zajistit služby spojené se školením zaměstnanců či prodejců? Máte nový produkt který chcete prezentovat svým obchodním partnerům? Chcete zajistit odborný program či exkurzi vašich odborníků u zahraničních partnerů? Rádi Vám tyto služby zajistíme. Využijte našich zkušeností a spojte pracovní pobyt s doprovodným programem.

Pyramidy v Mexiku, pláže jižního Thajska, safari v Jižní Africe, golf na Floridě aj.

Nechte se inspirovat - nemáte-li sami přesnou představu o místě nebo programu incentivního zájezdu - nechte to na nás. Stačí nás informovat o přibližném počtu a případně i složení, a alespoň orientačně o rozpočtu na plánovanou akci, a my vám zpracujeme několik alternativních scénářů, mezi kterými si jistě vyberete. Většinu incentivních destinací ve světě osobně známe.

Výhody spolupráce s OK-TOURS

Garantované výhody spolupráce s OK-TOURS

Nabízíme firemním zákazníkům následující formy účtování poplatků a úhrady za poskytnuté služby související s prodejem leteckých přepravních dokladů:

Důkladnou průběžnou analýzou potřeb klienta dokážeme optimalizovat cestovní náklady. Základní nástroje Account Managementu pro korporátní zákazníky jsou:

Naši klienti oceňují při spolupráci s OK-TOURS mimo jiné:

Kontakt

Pro více informací nás, prosím, kontaktujte:

Tel: +420 221 509 125
Email: letenky@oktours.cz