Přidejte se k nám na facebooku! 

Budete informováni o našich speciálních nabídkách a zajímavostech o cestování jako první!

Napsali o Nás:

ŘEŠENÍ MIMOSOUDNÍCH SPORŮ
"Věcně příslušným subjektem mimosoudního řešení spotřebitelských sporů je: Česká Obchodní Inspekce, www.coi.cz".

TIPY A DOPORUČENÍ OK-TOURS:
Cestujete do Kambodži nebo do okolních zemí v Asii jako je Thajsko, Laos a Indonésie? Doporučujeme služby naší místní partnerské cestovní kanceláře.

Česká cestovní kancelář sídlící v Kambodži u Angkor Watu, jednoho ze sedmi divů světa a památky UNESCO. Nabízíme ubytování, jízdenky, lodní lístky, výlety a další služby pro cestovatele za výhodné ceny. Více informací na www.pragueangkor.com

INTERNET CHECK-IN A DALŠÍ SLUŽBY LETECKÝCH SPOLEČNOSTÍ

V případě, že potřebujete pomoci se zajištěním on-line odbavení na Váš let, s registrací do věrnostního programu pro časté cestující, s vyřízením nadváhy zavazadel, s objasněním podmínek použitého tarifu letenky popř. nároků na bezplatnou (placenou) přepravu zavazadel, nebo se zajištěním sedadla popř. jiné služby a máte letenku zakoupenou u OK-TOURS (rezervace v kanceláři, on-line popř. prostřednictvím smluvních prodejců) tak se na nás prosím neváhejte obrátit. Rádi Vám pomůžeme.

Zde jsou odkazy na elektronické odbavení (on-line check-in) vybraných dopravců (link může být nefunkční z důvodu dodatečné změny cílové adresy na straně letecké společnosti):

Odkazy na webové stránky letišť a jiné informace potřebné pro cestující:

Jiné zajímavé odkazy:

Pokud máte rezervaci vytvořenou v našem rezervačním systému www.okletenky.cz nebo v kanceláři OK-TOURS, tak máte možnost online sledovat aktuální stav svojí rezervace. Na hlavní stránce zadejte do sekce Online Itinerář rezervační kód a příjmení cestujícího. Zobrazí se Vám rezervace v aktuálním stavu včetně další důležitých informací o letu, o destinaci do které letíte včetně počasí, o letadle kterým poletíte, umístění sedadla v letadle, apod.